Wojny klonów - od filmu do nieukończonej animacji

Reżyseria: Dave Filoni

Wojny klonów - od filmu do nieukończonej animacji

Postautor: KyleKatarn » 10 sty 2016, 0:34

Jakie rzeczy podobały sie wam w TCW? a co was irytowało? Co natomiast byście chcieli w nich zobaczyć gdyby były kolejne odcinki?
KyleKatarn
Młodszy archiwista

Re: Wojny klonów - od filmu do nieukończonej animacji

Postautor: skywalker » 15 sty 2016, 22:08

Według mnie to ten serial był nie wiadomo po co. Pokazali nic ciekawego. Poprostu coś czego można było się spodziewać.
skywalker
Pomocnik biblioteczny

Re: Wojny klonów - od filmu do nieukończonej animacji

Postautor: KyleKatarn » 19 sty 2016, 21:17

Film i 1 sezon były dziecinne. Drugi sezon miał niektóre odcinki dziecinne, ale tez niektóre, które dla dzieci sie nie nadawały. 3 sezon był dziwny miał rzeczy wyjęte z nikąd i nielogiczne. Było tam dużo odcinków nie dla dzieci, ale nadal rarzacych infantylnością. 4 sezon dla mnie był dziwny i tam już nie było rzeczy nadających sie dla dzieci. 5 sezon był spoko i cieszylem sie jak Ahsoka wypadła z Zakonu. 6 sezon był fajny. Były nowe wątki i zakończenie starych. Ale nic mnie tak nie ucieszyło jak "7 sezon" czyli nieukończona animacja. Chociaż było to tylko 8 odcinków to były lepsze fabularnie od wielu innych. Uważam ze w TCW zaczęło radzić drastycznością i tematami Political ficton gdzieś od 2-3 sezon. nie wiem dla jakiej grupy wiekowej da sie przypasowac ten serial.
KyleKatarn
Młodszy archiwista

Wróć do Wojny klonów (2008)