===UWAGA WAŻNE===

Forum o forum

Re: ===UWAGA WAŻNE===

Postautor: Mario » 28 sie 2015, 15:59

Drobna prośba do wszystkich: cieszę się z aktywności i "drugiej młodości" forum, prosiłbym jednak, by bardziej postawić na jakość, nie ilość. Pojawia się strasznie dużo króciutkich postów, które niewiele wnoszą do tematu. Niech to w nieco większym stopniu przypomina dyskusję, a w mniejszym rozmowę na czacie.
Mario
Strażnik Biblioteki
Strażnik Biblioteki

Postautor: ™ℓσя∂ ιηqυιѕιтσя™ » 01 wrz 2015, 18:35

Bardzo dziękuje za zrobienie działu :)
Od razu zabieram się do pracy :)
Niestety hosting, na którym ładowałem obrazki wygasł i jak widzicie jest teraz tylko "iv.pl", ale myślę że nie będzie tak źle. Od następnego tematu będą używał lepszy hosting na którym obrazki nie wygasnął do 2891 roku.
Everything you can, will never be enough !
Awatar użytkownika
™ℓσя∂ ιηqυιѕιтσя™
Archiwista

Postautor: Acsaroth » 01 wrz 2015, 22:36

No właśnie tak zdziwiłem jak wszystkie grafiki (a niektóre były naprawdę niezłe) powygasały. Ale tak bywa.

Ten turniej PVP to całkiem ciekawa rzecz, niestety nie zawsze mam czas aby uzasadniać swoje wybory, a szkoda, bo gdyby każda głosująca osoba dodawałaby post z uzasadnieniem, to cały temat stałby się dużo bardziej wartościowy.
Zdolność zniszczenia planety jest niczym wobec potęgi Mocy.
Awatar użytkownika
Acsaroth
Starszy researcher

Postautor: ™ℓσя∂ ιηqυιѕιтσя™ » 02 wrz 2015, 0:25

Sam również nie uzasadniam bo to dopiero 2gi etap. Odpadają najsłabsi, potem będzie dopiero trudny wybór ^^ I można nawet podyskutować o postaciach z SW, kto co o nich wie, jakimi siłami dysponują. Byłyby ciekawie ;)
Everything you can, will never be enough !
Awatar użytkownika
™ℓσя∂ ιηqυιѕιтσя™
Archiwista

Postautor: Yako » 03 wrz 2015, 8:23

No tak to jest z hostingami plików - większość dość szybko wygasa. To zabezpieczenie przed piratami i po drugie, przed wrzucaniem całych terabajtów danych na takie serwery plików. Nawet niewiele mogę pomóc - bo żadnego dobrego serwera nie znam, ale jeśli chodzi o obrazki postaci czy pojazdów - to można linkować z ossusa. Tylko proszę - nie bezpośrednio do grafiki, ale do strony grafiki na Ossusie. :)
Yako
Kapituła Biblioteki
Kapituła Biblioteki

Poprzednia

Wróć do Forum