Strona 1 z 1

Turniej PvP - Ponadgrupa XVI

Post: 09 wrz 2015, 17:11
autor: ™ℓσя∂ ιηqυιѕιтσя™
1. Qui-Gon Jinn
Qui-Gon Jinn był jednym z mistrzów Jedi w schyłkowym okresie Republiki. W dzieciństwie odkryto w nim zdolność posługiwania się Mocą, po czym został zabrany na szkolenie do świątyni Jedi na Coruscant. Jego nauczycielem został jeden z najzdolniejszych Jedi tamtego okresu, hrabia Dooku. Po otrzymaniu tytułu rycerza Jedi zdobył sobie opinię osoby często mającej inne poglądy, niż Rada Jedi, która mimo to ceniła go za jego osobowość i dokonania. Był outsiderem, którego postawa stanowiła jednak wzór dla wielu innych członków Zakonu.
Obrazek

2. Darth Nihl
Darth Nihl był wojennym lordem Nagajów, zrekrutowanym przed rokiem 127 ABY przez Dartha Krayta do jego Nowego Zakonu Sithów. Zrezygnował ze swoich ogromnych ambicji po raz pierwszy w życiu akceptując, że jest ktoś kto może wydawać mu rozkazy. Szybko awansował na pozycję ręki Krayta - praktycznie rzecz biorąc, jego zastępcy. Gdy drugą ręką została mianowana Darth Talon, poczuł się pokrzywdzony i uznał ją za niegodną posiadania takiej samej rangi jak on. Jego zadaniem było egzekwowanie woli Krayta zarówno w jak i poza zakonem Sithów.
Obrazek

3. Cassus Fett
Cassus Fett był mandaloriańskim wodzem i członkiem klanu Fett aktywnie działającym podczas wojen mandaloriańskich, pełniąc rolę jednego z najbliższych doradców Mandalora Ostatecznego.
Obrazek

4. Chewbacca
Chewbacca (w skrócie Chewie) był pochodzącym z rasy Wookieech przyjacielem Hana Solo i drugim pilotem Sokoła Millennium od okresu galaktycznej wojny domowej aż do wojny z Yuuzhan Vongami.
Obrazek

Re: Turniej PvP - Ponadgrupa XVI

Post: 10 wrz 2015, 1:11
autor: KyleKatarn
Nie chce żeby Fett lub Nihl wyszedł z grupy.

Re: Turniej PvP - Ponadgrupa XVI

Post: 10 wrz 2015, 14:51
autor: ™ℓσя∂ ιηqυιѕιтσя™
KyleKatarn pisze:Nie chce żeby Fett lub Nihl wyszedł z grupy.


Czyli według ciebie Chewbacca ma szansę wygrać z Mandaloriańskim wojownikiem, tym bardziej Cassusem Fettem? Każdy ma swój głos, ale używajcie mózgów, a nie takie "nie chce".

Re: Turniej PvP - Ponadgrupa XVI

Post: 11 wrz 2015, 11:15
autor: ™ℓσя∂ ιηqυιѕιтσя™
1. Qui-Gon Jinn
2. Chewbacca
3. Darth Nihl
4. Cassus Fett.
/poprawka/