Strona 1 z 1

Anakin Skywalker

Post: 01 cze 2015, 21:14
autor: Revais
Zastanawia mnie pewna kwestia:
W Ataku klonów Anakin traci rękę w walce z Darthem Tyranusem. Następnie zostaje zastąpiona mechaniczną protezą. Ale ta nie przypomina w ogóle tej z Zemsty Sithów. Zostało to wyjaśnione w serialu wojny Klonów z 2003 roku, gdzie chwilę przed porwaniem kanclerza Palpatine'a przez Separatystów Anakin traci protezę, i podczas podróży nadprzestrzennej na Coruscant naprawia swoją ''rękę'', która po skończonej pracy wygląda niemal identycznie jak ta którą znamy z trzeciego epizodu. Dlaczego więc, w Wojnach Klonów Dave Finloni'ego Skywalker ma rękę jak z Zemsty Sithów?

Re: Anakin Skywalker

Post: 02 cze 2015, 18:53
autor: Mortuus
Wojny Klonów z 2003 stały się nie kanoniczne na rzecz tych 3D

Re: Anakin Skywalker

Post: 02 cze 2015, 19:19
autor: Yako
Ja gdzieś czytałem, być może w adaptacji książkowej Ataku Klonów, że Anakin nie chciał takiej protezy "przypominającej" ludzką rękę jak miał Luke w E5 i E6. Chciał, aby taka robotyczna proteza przypominała mu o tym, co przeżył. Ale nie wiem, czemu tego zaniechano w E3. Może po prostu zmienił zdanie?

Re: Anakin Skywalker

Post: 04 cze 2015, 9:51
autor: Acsaroth
Yako pisze:Ja gdzieś czytałem, być może w adaptacji książkowej Ataku Klonów, że Anakin nie chciał takiej protezy "przypominającej" ludzką rękę jak miał Luke w E5 i E6. Chciał, aby taka robotyczna proteza przypominała mu o tym, co przeżył. Ale nie wiem, czemu tego zaniechano w E3. Może po prostu zmienił zdanie?

Może Padme mu kazała zmienić :D

Re: Anakin Skywalker

Post: 26 cze 2015, 8:22
autor: Yako
Acsaroth pisze:Może Padme mu kazała zmienić :D


LOL. Pewnie zimno jej było jak ją miział. :)