Anakin Skywalker

Reżyseria: Genndy Tartakovsky

Anakin Skywalker

Postautor: Revais » 01 cze 2015, 21:14

Zastanawia mnie pewna kwestia:
W Ataku klonów Anakin traci rękę w walce z Darthem Tyranusem. Następnie zostaje zastąpiona mechaniczną protezą. Ale ta nie przypomina w ogóle tej z Zemsty Sithów. Zostało to wyjaśnione w serialu wojny Klonów z 2003 roku, gdzie chwilę przed porwaniem kanclerza Palpatine'a przez Separatystów Anakin traci protezę, i podczas podróży nadprzestrzennej na Coruscant naprawia swoją ''rękę'', która po skończonej pracy wygląda niemal identycznie jak ta którą znamy z trzeciego epizodu. Dlaczego więc, w Wojnach Klonów Dave Finloni'ego Skywalker ma rękę jak z Zemsty Sithów?
Revais
Strażnik Forum

Re: Anakin Skywalker

Postautor: Mortuus » 02 cze 2015, 18:53

Wojny Klonów z 2003 stały się nie kanoniczne na rzecz tych 3D
Obrazek
You belong to neither the light nor the darkness. You will forever stand alone.
Awatar użytkownika
Mortuus
Młodszy archiwista

Postautor: Yako » 02 cze 2015, 19:19

Ja gdzieś czytałem, być może w adaptacji książkowej Ataku Klonów, że Anakin nie chciał takiej protezy "przypominającej" ludzką rękę jak miał Luke w E5 i E6. Chciał, aby taka robotyczna proteza przypominała mu o tym, co przeżył. Ale nie wiem, czemu tego zaniechano w E3. Może po prostu zmienił zdanie?
Yako
Kapituła Biblioteki
Kapituła Biblioteki

Postautor: Acsaroth » 04 cze 2015, 9:51

Yako pisze:Ja gdzieś czytałem, być może w adaptacji książkowej Ataku Klonów, że Anakin nie chciał takiej protezy "przypominającej" ludzką rękę jak miał Luke w E5 i E6. Chciał, aby taka robotyczna proteza przypominała mu o tym, co przeżył. Ale nie wiem, czemu tego zaniechano w E3. Może po prostu zmienił zdanie?

Może Padme mu kazała zmienić :D
Zdolność zniszczenia planety jest niczym wobec potęgi Mocy.
Awatar użytkownika
Acsaroth
Starszy researcher

Postautor: Yako » 26 cze 2015, 8:22

Acsaroth pisze:Może Padme mu kazała zmienić :D

LOL. Pewnie zimno jej było jak ją miział. :)
Yako
Kapituła Biblioteki
Kapituła Biblioteki

Wróć do Wojny klonów (2003)