Ossusowy czat

Always in motion is the future...

Re: Ossusowy czat

Postautor: Mario » 13 lip 2014, 20:20

Najważniejsze, żeby pamiętać po co ten czat w ogóle powstaje - TeamSpeak czy inna forma komunikacji głosowej nie jest raczej tym, o czym myślimy.
Mario
Strażnik Biblioteki
Strażnik Biblioteki

Postautor: Gromo » 14 lip 2014, 2:35

Ja nie mowie o przerywaniu podczas rozmowy ani o problemach technicznych. Chodzilo mi o bramlk mozliwosci na przeprowadzenie rozmowy przy takiej liczbie osob, kiedy kazdy chce cos powiedziec. Kazdy komus wchodzi w slowo, sa ludzie ktorzy nie potrafia skonfigurowac mikrofonu, przez co generuja jedynie halas i szum na czacie. Juz nie wspominajac o tym ze sa ludzie, ktorzy cale zycie maja ts ustawiony na wylapywanie glosu, zamiast na mikrofon aktywowany klawiszem. Przerabialem takie problemy i na ts i na skype.
Awatar użytkownika
Gromo
Pomocnik biblioteczny

Postautor: Dhugg » 14 lip 2014, 20:17

A to jest powiem Ci Gromo ciekawe, ponieważ przez długi czas grałem ze znajomymi w Starcrafta i CSa - w drugim przypadku w grupie około 10 osób, i bardzo rzadko dochodziło do sytuacji opisanych przez Ciebie. Oczywiście, w przypadku wystąpienia takich problemów administrator kanału, czy serwera może w dość łatwy sposób delikwenta robiącego zamieszanie wyciszyć.

W sumie, wydaje mi się, że poruszanie kwestii TSa i wymienianie jego za i przeciw jest po prostu... Bezowocne. Wo mojej opinii wystarczy zwykły forumowy ShoutBox z podstawowymi funkcjami takimi jak: emotikony, okrojone formatowanie tekstu itd.
Dhugg
Pomocnik biblioteczny

Postautor: KyleKatarn » 14 paź 2015, 16:23

Ja zwrócę wam uwagę na fakt, ze Czat zwiększa liczbę banów.
KyleKatarn
Młodszy archiwista

Postautor: Yako » 05 lis 2015, 13:27

Dobrze. Wrócimy do kwestii Czatu, ale może w styczniu 2016? Teraz na prawdę nie nadążam z ogarnięciem pracy zawodowej, Biblioteki i kanału na YouTube... :)
Yako
Kapituła Biblioteki
Kapituła Biblioteki

Poprzednia

Wróć do Inicjatywy, plany, pomysły