E2 i E3 w 3D?

Mroczne widmo, Atak klonów, Zemsta Sithów

Re: E2 i E3 w 3D?

Postautor: Mario » 19 lut 2015, 14:03

To chyba jakaś wyssana z palca plota. Oba filmy zostały skonwertowane i oba miały być emitowane w kinach, co zapowiadano jeszcze przed dealem z Disneyem. II i III zostały czasowo zawieszone (premiery, nie konwersja) ze względu na premierę VII, ale jak widać powróciły w jakiejś formie i są wyświetlane na Celebration.

Zresztą, gdzie ty widziałeś tę falę krytyki? Jasne, były głosy, że szału nie ma, ale ja generalnie widziałem pozytywne opinie, w najgorszym razie takie w stylu "nic specjalnego". Nie przypominam sobie żadnej specjalnej krytyki, a zwłaszcza całej fali.
Mario
Strażnik Biblioteki
Strażnik Biblioteki

Postautor: Matt » 21 lut 2015, 16:30

Nie wiem czy to jest wyssana z palca plota, bo czytałem to dawno i nie pamiętam gdzie. A pisząc o "fali krytyki" chciałem raczej nawiązać do tonu przeczytanej wypowiedzi.
Awatar użytkownika
Matt
Researcher

Postautor: Revais » 21 sie 2015, 15:34

Z tego co pamiętam Premiera II i III w 3D miała nastąpić, ale po ogłoszeniu Epizodów VII-IX, i III Spinn-Offów, przesunięto ją na czas bliżej nieokreślony. Osobiście z wielką nadzieją czekam nie tyle na premierę kinową, ale na wydanie BluRay 3D, całej Sagi Star Wars. Epizody I-III są już po konwersji do 3D. Nic nie słyszałem o tym, żeby DIsney, czy Lucasfilm brał się za epizody IV-VI.
Revais
Strażnik Forum

Poprzednia

Wróć do Trylogia prequeli