Nawiązania do Star Wars w innych filmach

Wszystkie inne filmy i seriale.

Nawiązania do Star Wars w innych filmach

Postautor: Yako » 09 sty 2015, 17:46

Słuchajcie, Czy znacie nawiązania do SW w innych filmach? Nie mam tutaj na myśli, na przykład Kosmicznych Jaj, które całe sa jednym wielkim nawiązaniem do SW. Chodzi raczej o niewielkie subtelne zdania. Ja mam w miarę na świeżo (po raz kolejny!) obejrzany serial "Przyjaciele" i tam jest scena w której Rachel ubiera się dla rosa w metalowe bikini Lei. A podacie jakieś inne tytuły filmów i seriali z nawiązaniami do SW? Tylko niech będą to nawiązania oczywiste, a nie głęboko zawoalowane...
Yako
Kapituła Biblioteki
Kapituła Biblioteki

Re: Nawiązania do Star Wars w innych filmach

Postautor: Acsaroth » 12 sty 2015, 7:06

W filmie, który jest głównie parodią Opowieści z Narni "Wielkie kini" (oryg. "Epic Movie"), mamy też większe i mniejsze nawiązania do wielu, wielu innych filmów, m.in. do Gwizdnych Wojen: Wookiee w obozie Aslo (parodia Aslana), szturmowcy w finałowej bitwie po stronie Białej Ladacznicy (parodia Białej Czarownicy - w oryg. White Bitch zamiast Witch :D ), oraz Bóbr powiedział: "Niech Moc będzie z Tobą" :D.
Cały film to zlepek wielu parodii w jedną i przypomina trochę "Strzaszny film", który jest z resztą wyreżyserowany przez te same osoby. I generalnie jest słaby, ale tylko on jak na razie mnie się przypomniał, pasujący do tematu.
Zdolność zniszczenia planety jest niczym wobec potęgi Mocy.
Awatar użytkownika
Acsaroth
Starszy researcher

Postautor: Yako » 14 sty 2015, 18:39

Nie widziałem... Ale pewnie sporo jest sedesowego humoru o sraniu, pierdzeniu i seksie? :)
Yako
Kapituła Biblioteki
Kapituła Biblioteki

Postautor: Acsaroth » 14 sty 2015, 22:29

Yako pisze:Nie widziałem... Ale pewnie sporo jest sedesowego humoru o sraniu, pierdzeniu i seksie? :)

I o rzyganiu :P
Zdolność zniszczenia planety jest niczym wobec potęgi Mocy.
Awatar użytkownika
Acsaroth
Starszy researcher

Postautor: Yako » 22 sty 2015, 16:15

To muszę obejrzeć! :)
Yako
Kapituła Biblioteki
Kapituła Biblioteki

Wróć do Inne filmy