Komiksy - ogólnie

Niezliczone komiksy...

Re: Komiksy - ogólnie

Postautor: MrComet » 25 wrz 2013, 16:25

Ja czytam komiksy ale bardziej książki mi podchodzą (szczególnie te z TOR'a)
Tak gram cały czas w Battlefront II
Tak mam rangę General
Tak mam 15.000 point
Tak w medalach przy War Hero widnieje napis Legendarny
Ale to i tak nie równa się potędze Ciemnej Strony Mocy
Awatar użytkownika
MrComet
Researcher

Re: Komiksy - ogólnie

Postautor: Yako » 15 paź 2014, 12:04

Ja od dziecka miałem strasznie wielki problem ze wszystkimi komiksami i wolałem książki. Już wam mówię dlaczego.

Jakoś nigdy nie potrafiłem strasznie docenić jakości rysunków w kadrach. Owszem 0 gdy widziałem szczególnie śliczny kadr z komiksu zrobiony w formie plakatu, to mówiłem WOW. Ale w samym komiksie liczyło się co innego. Treść. A ta jest zazwyczaj dość płytka. Ale nawet nie to jest najważniejsza. Chodzi o przelicznik cena / ilość zabawy. Za zeszycik komiksu płacę 5 złotych (albo więcej!) i wydany jest na nie najlepszym papierze (że nawet piękna grafik nie da się podziwiać) i mam rozrywki na chwileczkę. Kupuję książkę - i bawię się przy niej bez porównania dłużej, a wydałem na nią 20-40 zeta. Kolekcjonowanie kilkudziesięciu zeszycików, aby poznać krótką historię - zupełnie nie dla mnie.
Yako
Kapituła Biblioteki
Kapituła Biblioteki

Poprzednia

Wróć do Komiksy