Star Wars Miniatures

Star Wars Miniatures, X-Wing, SWMB...

Re: Star Wars Miniatures

Postautor: Mroczny Lord » 04 lip 2013, 10:14

Figurki sa niezłe, dobry wygląd jak na takie coś mały etc.
Alegra nie jest za bardzo wciągająca jak i interesująca.
Juz wolę grać w swoję karty własnoręczne :)
Awatar użytkownika
Mroczny Lord
Starszy researcher

Postautor: Darth Plathynos » 23 lip 2013, 15:21

Ja z kolegami za późno otrząsnęliśmy się z kupowaniem figurek, bo już ich nie produkują, ale kilka figurek udało mi się kupić i bardzo fajnie się gra, wiele informacji o danej postaci karty fajne, tylko denerwuje mnie jeden przypadek - Revan jest tylko w "the force unleashed" a w TOR'rze go nie ma !!! :'(
"Spokój to kłamstwo – Jest tylko pasja;
Dzięki pasji osiągam siłę;
Dzięki sile osiągam potęgę;
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo;
Dzięki zwycięstwu zrywam łańcuchy."
Awatar użytkownika
Darth Plathynos
Researcher

Postautor: Rugo » 03 sty 2014, 16:13

uwielbiam SWM granie w nie sprawai mi niesamowitą przyjemność,kłócenie się przy efektach danych figurkach jest epickie np: ustalanie czy da się dusić Wata Tambora lub Greaviousa (czy jakoś tak) albo Dartha Malaka. Niesamowite jest również zamykanie i otwieranie drzwi na planszach.NAPRAWDĘ SZKODA ŻE NIE PRODUKUJĄ
KOCHAM CIĘ DISNEY
Xizor pochylił się i pocałował ją leciutko w usta. Dotyk był lekki i krótki, ale cudowny i
zaskakujący. Leia poczuła się wniebowzięta. Xizor przytulił ją. I zareagowała oddając
pocałunek...
Awatar użytkownika
Rugo
Pomocnik biblioteczny

Poprzednia

Wróć do Gry figurkowe