Star Wars LEGO

Star Wars Miniatures, X-Wing, SWMB...

Star Wars LEGO

Postautor: Oloorin » 19 lut 2013, 21:32

Nie znalazłem odpowiedniego działu, więc stwierdziłem że ten będzie do tego najodpowiedniejszy. Otóż oglądałem ostatnio z moim młodszym bratem katalog LEGO z nowymi zestawami z serii Star Wars. Ku mojemu zaskoczeniu nadal jest to dosyć pokaźna część oferty tej duńskiej firmy. Znajdują się tam zarówno zestawy wzorowane na Starej, Nowej Trylogii, serialu Clone Wars jak i... gry The Old Republic! To mnie dosyć mocno zdziwiło - zabawki niby dla dzieci, a jednak gra w którą nie sądzę by grali ci najmłodsi. Dwa pojazdy - statki Sithów i Jedi z postaciami bodajże Satele Shan, Darth'a Malgusa, droida, żołnierza i imperialnymi pilotami, co ciekawe przeznaczone dla dzieci w wieku 8-14 lat. Nie było by w tym jeszcze nic takiego dziwnego gdyby sama gra nie była przeznaczona dla graczy w wieku 16 w wzwyż :|
Niemniej jednak zestawy te są ciekawie skonstruowane, ładnie się prezentują i co chyba ważne, teraz w każdym zestawie znajduje się więcej figurek postaci niż otrzymywało się kiedyś.
Mimo że ceny niektórych pudełek z klockami potrafią zaszokować (kolejka elektryczna za prawie 700zł :shock: ), to zamierzam dać w prezencie młodemu bratu coś z Clone Wars, które ostatnio tak namiętnie ogląda.
Ktoś z was kolekcjonuje może pojazdy SW z LEGO? A może stoją na waszych półkach te, którymi jeszcze parę lat temu sami się bawiliście lub bawi się teraz wasze młodsze rodzeństwo?
"Unarmed...? Boba Fett is never unarmed."
Awatar użytkownika
Oloorin
Starszy researcher

Re: Star Wars LEGO

Postautor: The Sith of Siths » 04 kwie 2013, 18:04

Ja osobiście kocham LEGO STAR WARS™. Mam dużo zestawów, ale żadnego nie sprzedam. Najbardziej lubię figurki i są dwie, które bardzo chciałbym dostać: Darth Nihilus* i Darth Sion. Uważam, że LEGO są fajne w każdym wieku.

PS: *Jak napisać tu link do strony z Biblioteki Ossus (np. "Darth Nihilus") w innej formie (np. "Dartha Nihilusa")?
The Sith of Siths
Researcher

Postautor: Apokalipsa2012 » 05 kwie 2013, 17:11

Moja kolekcja:
Obrazek
kolekcjonuję od półtora roku. Uważam że lego są fajne w każdym wieku :)
           Obrazek
Awatar użytkownika
Apokalipsa2012
Researcher

Postautor: The Sith of Siths » 07 kwie 2013, 17:21

Apokalipsa2012 pisze:Moja kolekcja:
Obrazek
kolekcjonuję od półtora roku. Uważam że lego są fajne w każdym wieku :)

Proszę, nie zżynaj moich tekstów. Zerżnąłeś: "Uważam że lego są fajne w każdym wieku."
PS: Przed "że" piszemy przecinek, a lego pisze się poprawnie "LEGO". :) XD
The Sith of Siths
Researcher

Postautor: Apokalipsa2012 » 12 kwie 2013, 23:20

a tego, że zerżnąłem to nawet nie zauważyłem:) ihmo tak sądzimy obaj
i uwaga do ciebie: nie cytuje się postu na którego się bezpośrednio odpowiada :mrgreen:
           Obrazek
Awatar użytkownika
Apokalipsa2012
Researcher

Postautor: Yako » 16 kwie 2013, 9:59

Teraz wypowiem się jak stary pryk... LEGO zawsze było przedmiotem westchnień chłopców w każdym wieku. Pamiętam, kiedy na początku lat 90., siedmiolatkiem będąc marzyłem o takim ploterze z LEGO 9http://lego.wikia.com/wiki/8094_TECHNIC_Control_Center) Nigdy nie było mnie na to stać, a to prekursor obecnych klocków z rodziny Mindstorms.

Te obecne klocki z licencjami (Star Wars, Piraci z Karaibów i inne) jakoś mnie nie bawią. Nie dają tyle możliwości. A ja budowałem lepsze statki kosmiczne ze "zwykłych" klocków. O!
Yako
Kapituła Biblioteki
Kapituła Biblioteki

Postautor: Darth Malgus » 08 maja 2013, 13:17

LEGO STAR WARS jest najlepszą zabawką jaką miałem w życiu. Jak ten prezent ma kosztować 60 zł, to kup mu zestaw, w którym są:
-1 ARC
-1 ARF
-2 Bombad Squade
-1 speeder BARC
Pozdrawiam
"Mieliście strzec Republiki... ale zostaliście oszukani. Daliście się zwieść, omamić potędze Ciemnej Strony. Zostaliście oszukani… I teraz Republika upadnie".
Awatar użytkownika
Darth Malgus
Starszy researcher

Postautor: Ahsoka_BarrissPL » 07 cze 2013, 16:37

Nienawidzę LEGO STAR WARS drażni mnie to jak tylko to zobaczę to o mało wszystkich w pobliżu nie pozabijam! :x :x :x :x
Kryształ jest sercem ostrza. Serce jest kryształem Jedi. Jedi to kryształ Mocy, a Moc jest ostrzem serca i wszystkie są splecione razem. Kryształ ostrzy Jedi. Jesteście jednym.
Awatar użytkownika
Ahsoka_BarrissPL
Młodszy archiwista

Postautor: Darth Malgus » 08 sie 2013, 10:57

Ja osobiście kupuje często, ponieważ lubię układać klocki. :D
Ostatnio zmieniony 18 sie 2013, 10:11 przez Darth Malgus, łącznie zmieniany 1 raz
"Mieliście strzec Republiki... ale zostaliście oszukani. Daliście się zwieść, omamić potędze Ciemnej Strony. Zostaliście oszukani… I teraz Republika upadnie".
Awatar użytkownika
Darth Malgus
Starszy researcher

Postautor: Darth Bane » 16 sie 2013, 19:13

Darth Malgus pisze:Czy ty jesteś zdrowy psychicznie? Bo ja myślę, że nie. I w ogóle, jesteś dziwny. :shock: :shock:

Ja też nie lubię i co? Jednemu się podoba , drugiemu nie ale nie musisz gadać że ktoś jest dziwny od razu..
I am dead... and reborn, over and over. Jedi... Sith... many lifetimes.
Awatar użytkownika
Darth Bane
Archiwista

Wróć do Gry figurkowe