Star Wars: Empire at War

Gry PC

Star Wars: Empire at War

Postautor: Imperialny » 11 kwie 2013, 10:15

Temat o SWeAW, czyli gra strategiczna o SWczy jest dobra oraz jak w niej z kanonicznością.

Otóż w tym temacie pragnę zaprezentować moje zdanie na ten temat i zapytać was o wasze.

Według mnie gra ta pod względem bitew kosmicznych jest w porządku Kampania niestety jest dość kiepska zarówno jak i bitwy naziemne.Bazy kosmiczne są niedopracowane, a grafika nie jest zbyt dobra (gra nie jest już nowa)na szczęście mody rekompensują to pełni mody również poprawiają grafikę Co wy o tym sądicie/
Imperium, które starszy kapitan Thrawn wykuwa w miejsce zła, jakie przenika nasze światy, to nie to Imperium, które postanowiliście opuścić.Temu Imperium chętnie służymy.Jesteśmy gotowi za nie zginąć.
Imperialny
Młodszy archiwista

Re: Star Wars- Empire at War

Postautor: Keran » 11 kwie 2013, 10:59

Nigdy nie potrafiłem się wkręcić w EaW. Jak dla sprowadza się do możliwie najbanalniejszego RTSowego "zaznacz kupę jednostek i poślij ją na wroga", wyzutego z jakiejkolwiek strategii. Ale ja w ogóle wolę turówki albo jakieś mutacje RTSów, jak Rebellion czy cykl Total War.
- Come on, let's go assemble the cannon fodder.
- That's not what we're calling them, sweetie.
- Not to their faces. What am I, insensitive?
Awatar użytkownika
Keran
Starszy researcher

Re: Star Wars: Empire at War

Postautor: Imperialny » 11 kwie 2013, 14:56

Co prawda to prawda, gdyby było to coś jak total war osadzone w świecie SW, byłaby to strategia doskonała dla fana SW.

Swoją drogą mogliby powierzyć twórcom serii total war stworzenie gry strategicznej
Imperium, które starszy kapitan Thrawn wykuwa w miejsce zła, jakie przenika nasze światy, to nie to Imperium, które postanowiliście opuścić.Temu Imperium chętnie służymy.Jesteśmy gotowi za nie zginąć.
Imperialny
Młodszy archiwista

Postautor: Keran » 11 kwie 2013, 17:22

Niestety na razie się na to nie zanosi. W tym momencie dopieszczają Rome 2 i zabierają się za strategię na licencji... żebym nie skłamał... Warhammera?
- Come on, let's go assemble the cannon fodder.
- That's not what we're calling them, sweetie.
- Not to their faces. What am I, insensitive?
Awatar użytkownika
Keran
Starszy researcher

Postautor: Apokalipsa2012 » 12 kwie 2013, 22:54

mnie EaW nie przekonuje, brak rozbudowy bazy - budynki stoją i moc ich nawet nie
ruszy :D chyba że za krótko grałem i takiej opcji nie wypaczyłem.
A samo prowadzenie armii mi się nawet podoba :)
           Obrazek
Awatar użytkownika
Apokalipsa2012
Researcher

Postautor: Stan » 13 kwie 2013, 2:21

EaW to przede wszystkim cudne bitwy kosmiczne, bitwy lądowe są słabe. Grało mi sie przyjemnie zarówno w podstawke jak i dodatek.
"I am Revan reborn and before me you are nothing."
Awatar użytkownika
Stan
Researcher

Postautor: Imperialny » 13 kwie 2013, 11:59

Jeszcze dodam, iż niektóre dodatki takie jak Thrawn's revenge przenoszą nas w czasy od Ysanne Isard po inwazję Yuuzan Vongów i dają możliwość zagrania mnóstwem jedznostek np. Podział Impeial I, Imperial II czy okrętów mon calamari stacje z podziałem na obronne Golan i wytwórcze do okrętów (można mieć 6 stacji na Kuat i inych planetach z dokami)po za tym grafika dostaje solidnego ( jakby ktoś to pobrał, choć wątpię i miał problemy to pisać na priv) Sorry za delikatny off-topic, ale mody też część gry.
Imperialny
Młodszy archiwista

Postautor: Rafael1992 » 13 kwie 2013, 23:11

Jest masa dobrych modów które są warte uwagi. Sama gra jest dobra by przejść kampanie.
Awatar użytkownika
Rafael1992
Młodszy archiwista

Postautor: dubaj112 » 11 cze 2013, 16:49

Bitwy kosmiczne spoko, szczególnie u imperialnych, bo nie trzeba się martwić myśliwcami, misje lądowe daje młodszemu bratu, który uwielbia rozjeżdżać ludzi pojazdami. Moja ocena: 7,5/10.
dubaj112
Pomocnik biblioteczny

Postautor: Mroczny Lord » 04 lip 2013, 9:46

Jest duzo modów do Star Wars Empire At War więc gra się na pewno nie znudzi.
Jak to strategia, jak kogos to kręci to na pewno mu się spodoba.
Awatar użytkownika
Mroczny Lord
Starszy researcher

Następna

Wróć do Gry komputerowe